ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ НА КНИГУ
Казки Лірника Сашка. 2 том
Нарешті-нарешті! Довгоочікуване продовження «Казок Лірника Сашка» від головного казкаря України. Лише за передзамовленням можна отримати другий том зі знижкою.
120 99 грн
«Мої казки — той щасливий випадок, коли подобаються і дітям, і дорослим. Я розказую їх — і всі слухають. І тішаться всі. Цей жанр — українська химерна казка, — і в ньому кожен знаходить щось для себе. Хтось — цікаву оповідь, хтось — гумор, хтось — дивовижні пригоди, ще хтось — романтику, або й народний характер і побут,» — говорить Сашко Лірник.

У другому томі «Казок Лірника Сашка» вміщено дев'ять нових казок від найвідомішого казкаря України з ілюстраціями неймовірного Інокентія Коршунова. Класичні українські персонажі, як-от дівчина Маруся, швець, циган чи купець — постали в казках з гумором, але не без моралі. Самобутні та не нудні — це про казки Сашка Лірника. Вони яскраво ілюструють факт, що українська традиційна казка — це весело, не нудно та ще й неймовірно красиво. Все завдяки ілюстраціям, які більше схожі на картини-полотна, аніж на малюнки у дитячій книжці.

Казки Лірника Сашка. 2 том / Лірник Сашко. — Київ: Зелений Пес, 2018. — 72 с. — Формат: 200х220 мм.

Відправляємо передзамовлені книги з 15 травня.

ЗАЗИРНУТИ В ЗМІСТ КНИГИ
  • Казка про дівчину Марусю, чорта у червоних чоботях, чорну церкву та Чарівну квітку
  • Казка про шевця Віника, смерть, золотий перстень і долю
  • Казка про цигана Романа, Мару-Поторочу і москальське царство
  • Про язикатого Іванка, нову церкву і пана економа злодійського
  • Казка про терновий пищик, дивного хлопця і Ману, що з дуба впала
  • Про село Легедзине, волю козацьку і чотири станкові кулемети
  • Про купця Павелка, зачарований замок і чорне серце
  • Про фортецю Відень, козака Семирукого, Чорного Мустафу і дух козацький
  • Казка про Степана Сороку, його жінку і відьомське кодло


Про письменника:
Сашко Лірник (Олександр Власюк) — казкар-лірник, інженер та учасник київського гурту «Вій», сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм. У 1999-2002 роках вів авторську телепередачу «Казки Сашка Лірника» на UA:Перший. Був членом журі фестивалю авторської пісні «Срібна підкова», постійний учасник фестивалів «Країна Мрій», «Шешори», «День Незалежності з Махном». Володар почесного звання «Заслужений працівник культури України». Володіє такими музичними інструментами, як колісна ліра, дримба, варган, бубон, барабан, гітара.

Сашко Лірник
казкар
Про художника:
Інокентій Коршунов — український художник та ілюстратор, закінчив художню школу ім. Костанді та живописне відділення Одеського художнього училища. Член спілки художників України. Займається анімацією та керує анімаційною студією.
Батьківство надихає художника ілюструвати дитячі видання, як для своєї малечі: неповторно, детально та атмосферно.

Інокентій Коршунов
художник
Ця книжка буде окрасою домашньої бібліотеки й послужить не тільки дітям, а й батькам, навіть іншим поколінням родини. І в теперішніх маленьких читачів-українців має бути книжка казок, яку не соромно прочитати й іншим показати. А головне – вона виховує українських патріотів і культурних людей. Вона поганому не навчить, а лише добру, любові, родинним цінностям і хоробрості. Ну, й гумору в ній чимало.
книжкове ЗМІ
«Друг Читача»
Оформлюю передзамовлення негайно
адже це вигідна пропозиція і гарантовані враження для маленького читача.
*Книга надходить з друкарні 15 травня, до цього часу з тобою обов'язково сконтактує наш оператор, щоб уточнити деталі замовлення.
Made on
Tilda