Передзамовлення
на розмальовку
"Я люблю Україну"

Книга за видавничою ціною 65 83 грн
Це перша розмальовка, створена за мотивами українського декоративного розпису, який вражає своєю глибиною, багатством і любов'ю до життя. Ця книжка не лише допоможе вам відпочити, забути про негаразди та позбутися стресів, але й стане провідником у світ нашого народного мистецтва та гарним сувеніром з України. Озброюйтеся кольоровими гелевими ручками, фломастерами або заточеними олівцями й насолоджуйтеся творчим процесом. Натхнення вам!

Вакуленко Олеся. Я люблю Україну. — Львів: Урбіно. — 80 с.


Вакуленко Олеся
В 2012 р. закінчила ХДАДМ за спеціалізацією «Художнє моделювання тканин» та отримала диплом з відзнакою і кваліфікацію магістра дизайну тканин. Після закінчення академії Олеся активно займається творчістю, працює в жанрах витинанки, українського декоративного розпису, книжкової і станкової графіки, батику, розпису одягу, графічного дизайну, проводить мастер-класи для дорослих та дітей.

Олеся постійно бере участь у різноманітних обласних та всеукраїнських виставках, в 2013 р. мала персональну виставку «Назустріч Сонцю» в КПЦ «Будинок Нюрнберга» в м. Харкові, в цьому ж році стала членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України. В 2012, 2013 та 2014 рр. була стипендіатом стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва. В 2104 р. опублікована збірка віршів А. Сорбат «Дорога додому», проілюстрована О. Вакуленко. В 2014 р. заснувала власну творчу майстерню, яка спеціалізується на виготовленні ексклюзивного одягу з ручним розписом.

Олеся Вакуленко, звичайно, напрочуд цікава й сама собою. Але ж яка в неї цікава і родинна мистецька історія! Про її батьків, відомих народних майстрів Тамару і Олександра Вакуленків я вже згадувала у себе не раз.
А про її знамениту бабусю, Ганну Самарську, ученицю славетної Катерини Білокур пишу вперше. Друзі-журналісти готуйтеся брати інтервю в Олесі Вакуленко. Її розмальовки приречені на шалений успіх і не лише в Україні. Там багато чого є, чого не знайдеш у закордонних розмальовках. І прекрасна графіка, якою можна просто милуватися.

Антоняк Божена
видавець, головний редактор видавництва "Урбіно"

Розмальовка "Я люблю Україну" з'явиться на складі "ВсіКниги" з 17 листопада. А зараз ви маєте можливість попередньо забронювати цю особливу автентично-українську розмальовку-антистрес.
Вартість доставки:
Кур'єром по Києву - 20 грн.
Самовивіз - 0 грн.
Нова Пошта - 20 грн.

Зробити передзамовлення і отримати першу українську розмальовку-антистрес зі знижкою

за 65 83 грн
Made on
Tilda