Передзамовлення на розмальовку
"Український міфосвіт"

Книга за видавничою ціною 85 100 грн
*у книгарні з 18 квітня

Розмальовка, створена за мотивами української традиційної обрядовості та міфології. Ця книжка не лише дозволить відпочити, забути про негаразди та позбутися стресу, але й допоможе поринути в яскравий та самобутній світ вірувань наших пращурів, познайомить з міфічними образами та обрядами, які мають тисячолітнє коріння. Озброюйтеся кольоровими олівцями, фломастерами або гелевими ручками й наповнюйте мої чорно-білі фантазії власними барвами. Натхнення Вам і радості у творчості!

У виданні 80 ілюстрацій. Формат 25х25 см.


Вакуленко Олеся
В 2012 р. закінчила ХДАДМ за спеціалізацією «Художнє моделювання тканин» та отримала диплом з відзнакою і кваліфікацію магістра дизайну тканин. Після закінчення академії Олеся активно займається творчістю, працює в жанрах витинанки, українського декоративного розпису, книжкової і станкової графіки, батику, розпису одягу, графічного дизайну, проводить мастер-класи для дорослих та дітей.
Олеся постійно бере участь у різноманітних обласних та всеукраїнських виставках, в 2013 р. мала персональну виставку «Назустріч Сонцю» в КПЦ «Будинок Нюрнберга» в м. Харкові, в цьому ж році стала членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України. В 2012, 2013 та 2014 рр. була стипендіатом стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва. В 2104 р. опублікована збірка віршів А. Сорбат «Дорога додому», проілюстрована О. Вакуленко. В 2014 р. заснувала власну творчу майстерню, яка спеціалізується на виготовленні ексклюзивного одягу з ручним розписом. Авторка автентично-української розмальовки-антистрес «Я люблю Україну».


Вакуленко Олеся
художниця

Катерина:
Така розмальовка – ідеальний подарунок для всіх. Купуйте її друзям, рідним та собі. Я дарувала розмальовку родичам замість листівки-привіту з України. Її тематика близька і зрозуміла кожному. Вона виховую патріотизм та любов до рідної Батьківщини, нашої символіки та звичаїв. Рекомендую!
Відгук про книгу "Я люблю Україну" Олесі Вакуленко. Джерело "Книжкова хата".
Тетяна:
Моя найулюбленіша розфарбовка. Є ще декілька інших в наявності, але як тільки з'явилось ця розфарбовка дома не можу від неї відірватися. Настільки цікаві малюнки, що довелося купити нові олівці вже через тиждень (старі всі витратилися). Дуже шкода, що не можна додавати до відгуку фото. Спасибі авторові за лева, віночки, калину, рибок, сов і коней — дуже красиві.
Відгук про книгу "Я люблю Україну" Олесі Вакуленко. Джерело "Книжкова хата".

Авторка розповідає про творчий процес:
Уррраа! Не можу не поділитися своєю радістю: я домалювала останню сторінку нової антистрес-розмальовки, над якою неймовірно напружено і самовіддано, без перерв і відпочинку, працювала останні 2 місяці. Для мене це — іще одна підкорена вершина, іще один Еверест, який я змогла подужати. Тепер книжка «Український міфосвіт» піде до типографії мого дорогого видавництва «Урбіно» і вже дуже скоро народиться у світ Божий! Я щаслива!


Олеся Вакуленко
художниця

Розмальовка «Український міфосвіт» з'явиться на складі ВсіКниги 18 квітня. А зараз ви маєте можливість попередньо забронювати цю особливу автентично-українську розмальовку-антистрес.
Вартість доставки:
Кур'єром по Києву - 20 грн.
Нова Пошта - 20 грн.

Зробити передзамовлення і отримати українську розмальовку-антистрес зі знижкою
за 85 100 грн
Книга «Український міфосвіт» з'явиться на складі 18 квітня.
Locally grown grape is cheap and very juicy
Made on
Tilda