Передзамовлення
на книгу "Нове життя"
Маргарити Сурженко,
яка з'явиться в книгарні 23 листопада

за спеціальною ціною зі знижкою 39 49 грн
Нова книжка Маргарити Сурженко – це спроба зрозуміти тих, хто опинився по той бік фронту й захотів там лишитися. Які мотиви і які ідеали? Яка любов і яка ненависть? Адже відчуття і почуття в усіх однакові. Адже кожен вміє відрізнити зло від добра. Але завжди хтось опиняється по той бік, а хтось – по цей.

Сурженко М.
Нове життя. Історії з Заходу на Схід / Маргарита Сурженко – Брустури: Дискурсус, 2015. – 240 с.Її першу книжку прози видала Літературна агенція «Дискурсус». Але спершу в її життя увірвалася війна — і молода літераторка з Луганська втратила все — щоб набути щось важливіше. Літпортал «Дискурс»

«Мій тато — росіянин, а мама — українка. Хоча татові батьки теж були українцями і походили із Хмельниччини. Вони переїхали до Таганрога, котрий хоч і російський, але там всі так «шокають», що це говорить само за себе. А по маминій лінії предки мої з Херсонської області, бабуся теж українською розмовляла. Та коли переїхала до Луганська, перейшла на російську. Але попри всі життєві обставини мою бабусю і маму виховували в патріотичному дусі, я добре пам'ятаю, як бабуся співала українські пісні і вишивала хрестиком. Думаю, що ці її українські пісні, котрі я в дитинстві чула, вплинули на те, що я в російськомовному середовищі так добре вміла говорити українською. і тепер мені кажуть, що в мене таки добра українська», — розповідає про себе авторка у інтерв'ю для літпорталу «Дискурс».

Маргарита Сурженко
письменниця
Книга "Нове життя: Історії з Заходу на Схід" Маргарити Сурженко з'явиться на складі "ВсіКниги" 23 листопада. А зараз ви маєте можливість попередньо забронювати цю книгу.
Вартість доставки:
Кур'єром по Києву - 20 грн.
Самовивіз - 0 грн.
Нова Пошта - 20 грн.

Зробити
передзамовлення
і отримати книгу зі знижкою

за спеціальною акційною ціною 39 49 грн