Петиція

Святому Миколаю, Санта Клаусу, Йолупуккі та усім іншим Дідам Морозам.

Шановні друзі дітей та дорослих!


Пропонуємо вам визнати книжку найкращим подарунком.
Книжка — це шлях пізнання світу.
Книжки розповідають про все без виключення. Вони акумулюють людський досвід, розповсюджують його і передають наступним поколінням. Ведуть дорогою знання від перших кроків до найбільших вершин.

Книжка — це мистецтво, яке завжди поруч.
Книжки приносять твори мистецтва просто до вашої оселі і роблять їх доступними щодня. Відчути вплив справжнього мистецтва – величезне задоволення, і це задоволення кожен може відчути щомиті, просто відкривши книжку.

Книжка вчить розуміти інших.
Читач завжди асоціює себе з героями, а герої бувають різними – хлопчиками і дівчатками, маленькими і дорослими, впевненими в собі і закомплексованими, здоровими і не дуже. Вміння уявити себе на місці іншого – основа взаєморозуміння.

Книжка — тренажер душі.
Книжка примушує нас переживати яскраві почуття – щиро веселитися, сумувати, жахатися, співчувати. Буденність вбиває душу своєю одноманітністю, а книжка повертає їй еластичність і здатність відчувати усі відтінки емоцій – від любові до ненависті, від ніжності до люті, від сміху до сліз.

Книжка залучає до співтворчості.
Читання – процес творчий. Читач створює у своїй уяві за книжкою фільм – робить роботу режисера, оператора, візуалізує персонажів та обставини. Саме тому добрим читачам не дуже подобаються екранізації книжок - бо не співпадають із власним їхнім баченням.

Книжка — це мир.
Найменше бібліотек на душу населення в Україні було на Донбасі, Луганщині і у Криму. Чим більше навколо книжок, тим більше люди стають схожими на людей. Це – все, що треба знати про роль книжки у збереженні миру.
Тож просимо не відмовити, а проголосити на весь світ, що попри результати соцопитувань і різноманіття гаджетів

КНИЖКА, УСЕ-ТАКИ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК.

Підписати петицію можна поширивши її у соціальній мережі:

Напишіть, чому ви вважаєте книгу найкращим подарунком:
comments powered by HyperComments
* Коментарі відображаються мовою браузера.
Made on
Tilda