Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Читай українською разом!
Працюємо по буднях 9.00 - 17.00
м. Київ, вул. Кирилівська 160щ
Пн - Пт 9:00-17:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний
(067) 501-27-24 (044) 467-50-78 (067) 463-11-05 Замовити дзвінок

Світова література — новинки

Світова література — новинки

Світова література щодня поповнюється цікавими новинками. Це і детективи, і підліткові книги, і романтичні книги, і трилери та навіть горори. Сучасна література багата жанровим розмаїттям. В інтернет книгарні «ВсіКниги» можна обрати книжки на будь-який смак.

«Ретрит» Сара Пірс

         Продовження безсумнівного бестселеру «Санаторій». Динамічний трилер від видавництва «Артбукс», події якого відбуваються на мальовничому острові. Там відкрився сучасний відпочинковий комплекс — справжня ідилія, місце, де можна забути про турботи й набратися сил.
Але одного дня під павільйоном для йоги знаходять тіло жінки — схоже, стався нещасний випадок, і вона розбилася. Але незабаром детективка Елін Ворнер з’ясовує, що ця жінка взагалі не мала тут бути. Що довше Елін перебуває на острові, то більше таємниць зринає навколо. І коли під водою знаходять ще одну жертву, вона починає підозрювати, що всі чутки про цей острів — правда. Схоже, історія повторюється, і він знову збере свою криваву данину…
                            

                                                                             

 

«Надзвичайна Ґрейс Адамс» Фран Літлвуд
Ніжний, дотепний роман від «КСД».
Навіть якщо шлюб тріщить по швах, кар’єра втрачена, а стосунки із донькою-підлітком зіпсувалися — головне не здаватися!
Ґрейс Адамс не сумнівається та крокує вперед, адже вона надзвичайна. Її чоловік і дочка колись так думали. Але, здається, забули. Час нагадати їм. І, що найголовніше, — нагадати собі.

«Щаслива катастрофа» Медді Довсон
Марні Макґров і Патрик Ділейні закохані одне в одного й живуть разом уже кілька років, достатньо, щоб зрозуміти, що в парі неможливо досягти ідеальної злагоди. І все ж таки є дещо, над чим, можливо, варто було б замислитися: Марні експресивна — Патрик заглиблений у себе. Вона радіє змінам — він віддає перевагу стабільності. Вона бачить шлюб і батьківство в їхньому майбутньому, а йому закриває обрій тінь трагедії, що сталася раніше.
         Раптом дві дуже різні частини прекрасного цілого стає дедалі важче сумістити. Як Марні може довіряти магії Всесвіту, коли він, здається, робить усе можливе, щоб збити її з ніг?
Але в деяких історіях кохання варто почекати. І взагалі, що таке кохання без дещиці хаосу?

                                                                                             
         Екранізовані книги
         Серед сучасних популярних книг екранізація нерідкість.  Ось книжкові історії, які можна побачити на стримінговому сервісі Netflix: «Бріджертони. Книга 1. Герцог і я» Джулія Куїнн — для любителів історичних любовних романів. Книга перенесе в епоху Регентства, де читачі познайомляться з великою родиною Бріджертонів.

         «Дівчинка снігів» Хав'єр Кастільйо — детектив, повний несподіваних поворотів, розповідає про викрадення й багаторічні пошуки дитини.

         «Безсоння для двох» Сара Дессен — підлітковий роман від видавництва «Ранок».
Оден, яка давно вже страждає на безсоння через розлучення батьків і тамує свій біль навчанням зустрічає хлопця-одинака Ілая, який стає її товаришем у безсонні та провідником у нічний світ міста. Разом вони вирушають у паралельні пошуки: Оден — щоб відчути безтурботне підліткове життя, якого вона ніколи не знала; Ілай — щоб примиритись з почуттям провини за смерть друга.


                                                                                                  

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x