logo3.png

Асиметрична симетрія

Рейтинг:
В наявності (5 шт)
105 грн
Поділитись
Артикул 546144
Автор Белей Лесь, Сатурчак Лукаш
Видавництво Темпора
Кількість сторінок 280
Палітурка м’яка
Підрубрика Альтернативна історія
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна антоція
Наші два народи мають чимало скелетів у шафах, з яких дбайливо стирають порох, які досліджують на конференціях, про які пишуть книжки. Але як живеться простим людям коло цих шаф? Що вони думають одні про одних — українці про поляків і поляки про українців? Де проходить лінія золотого перетину в наших асиметрично симетричних відносинах? На ці питання неможливо дати відповідь однією книжкою,
але можна почати розмову.

Лесь Белей

Ця книга — про Польщу і Україну. Точніше, про поляків і українців. Ще точніше — про поляків України і українців Польщі. Яка їхня доля? Вони жили на цих теренах завжди, їх переселяли, вони приїжджали на заробітки, на навчання, у пошуках кохання і т. д. Кожне покоління має свою історію, і кожен представник покоління має свою історію. Їх неможливо повністю описати, переповісти і зрозуміти. Можна натомість говорити. Саме це і було нашою метою.

Лукаш Сатурчак


Перед вами видання, в якому розкриваються контроверсійні стосунки поляків та українців. Польща і Україна, яка еволюція  відносин відбулась крізь століття, в це ви знайдете у цій книзі.


ISBN 978-617-569-191-5
Рік 2014
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо