logo3.png
В`ячеслав Липинський та його доба. Книга 4

В`ячеслав Липинський та його доба. Книга 4

Рейтинг:
Нема в наявності
120 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 546155
Автор Осташко Тетяна, Терещенко Юрій
Видавництво Темпора
Кількість сторінок 978-617-5691-28-1
Палітурка м’яка
Підрубрика Історія України
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна анотація
У книзі завершується публікація тексту монографії В. Липинського «Україна на переломі» і продовжується друк розділів його політичного трактату «Листи до братів-хліборобів», які є вершиною української консервативної думки та державницької школи історіографії. Вміщено листування В. Липинського з відомим українським громадсько-політичним діячем Є. Чикаленком. Читач також ознайомиться з працями сучасних авторів, у яких аналізується наукова та епістолярна спадщина українського мислителя.
У додатку публікуються фотографії з колекцій Української вільної академії наук у США, архіву Східноєвропейського дослідного інституту ім. В. К. Липинського у Філадель­фії (США) та Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.
Видання розраховане на істориків і політологів, усіх, хто цікавиться історією України.Перед вами видання в якому вміщено могографію “Україна на переломі” відомого українського історіософа В’ячеслава Липинського. Також у книзі вміщено листування В. Липинського з українським політичним та громадським діячем Є. Чекаленком.


ISBN 978-617-5691-28-1
Рік 2015
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо