logo3.png

Добірки

Ми хотіли б представити Вашій увазі третю частину добірки до дня святого Миколая. Це найцікавіші та найзахопливіші дитячі книжки, що  можуть стати чудовим подарунком від святого Миколая. :)
Покликання нон-фікшн літератури — відповідати на запитання, які нас турбують. До цієї добірки увійшли книги, що зможуть дати вичерпні відповіді на запитання, які цікавлять наших книголюбів.
Пропонуємо Вашій увазі другу частину добірки до дня святого Миколая ( першу частину можна подивитися тутечки) Ми підбирали такі книги, що будуть гарним подарунком під подушку від святого Миколая.
У школі українську класику подають у форматі — «Народився, щось написав, страждав, загинув», не завжди, але у більшості випадків. Що й викликає в учнів, а потім і дорослих певну відразу до української класичної літератури... Прикро. Давайте боротися з цим! Почнемо з добірки української класики. ))
Ми хотіли б представити Вашій увазі першу частину добірки до дня святого Миколая(планується ще дві). Це найцікавіші та найзахопливіші дитячі книжки, що  можуть стати чудовим подарунком від святого Миколая. :)