logo3.png

Добірки

От що можна сказати про сучасну літературу? Щось там пишуть... А яке воно? Частенько буває, що — читабельне, просто читабельне. Прочитав — забув. Бувають і відверто погані книги...
Ми розуміємо, що фломастери на смак різні :) Але ми вважаємо, що у нас вийшла хороша добірка сучасної світової літератури.
Вашій дитині більше десяти? Читати казки вже не хоче? На класику ще вертить носом? ЩО РОБИТИ? Вихід є — зазирнути до нашої добірки книжок для підлітків.  Там багацько цікавого)))
Перше, що читають маленькій дитині — казка. Перше, що читає дитина після букваря — казка. Тому роль казки дуже важко переоцінити у вихованні. Ми сподіваємося, що наша добірка казок, сподобається Вам та Вашим дітям.

Магія, дракони, ельфи, зачаровані предмети, фантастичні істоти, паралельні світи.... Ось за що ми любимо фентезі. Шкода, що у нашій реальності вбили всіх драконів і магія зникла... Але не все ще втрачено! У нашій добірці фентезі жевріє полум'я дракона, що зможе повернути магію у Ваш особистий світ.
Багато музикантів шукають натхнення у літературі. Дуже часто виходить так, що персонажі/сюжети/цілі літературні світи опиняються у наших улюблених піснях, а деколи навіть в альбомах.